Cookies management by TermsFeed Generator
logo lait.sk
portfolio lait.sk

Moderný web

Ako sa najlepšie prezentovat? Vytvoríme Vám webovú stránku na mieru.
Jedným z najefektívnejším spôsobom prezentácie firmy v online svete je webová stránka. Nie je však webová stránka ako webová stránka. V dnešnej dobe je množstvo nástrojov, ktoré Vám automaticky vygenerujú webovú stránku. Avšak týmto spôsobom si neviete personifikovať stránku podľa vaších predstáv. My Vám ponúkame možnosť objednať si Vašu vysnenú stránku. Táto stránka bude obsahovať všetky najnovšie prvky, čo zabezpečí, že možeme hovoriť o modernom webe.
Už od
299 €
portfolio lait.sk

Jedinečný E-shop

Tvorba internetových obchodov.
E-shop je najpopulárnejšia forma predaja online. Naša firma LaIT Vám vytvorí e-shop na mieru podľa Vašich predstáv. Personifikujeme nie len výzor stránky ale aj možnosti na správu a funkcie e-shopu. Ponákame vytvorenie e-shopu v komerčných systémoch ale našou špecialitou je vlastný e-shop na mieru. V prípade nášho e-shopu si ho vyskladáte podľa Vašich potrieb. Sú zachované prvky ako responzívnosť a SEO.
Už od
1299 €
portfolio lait.sk

Vývoj Web-aplikacií

Nesprávne zobrazenie na mobiloch? Responzivnosť je odpoveď.
V tomto mobilnom svete nestačí mať webovú stránku, ktorá pekne vyzerá na počítačoch alebo notebookoch. Na prezeranie stránok v dnešnej dobe je využívaných viac mobilných zariadení ako počítačov. Preto je vhodné mať správne vytvorenú stránku, ktorá podporuje správne zobrazovanie na všetkých zariadeniach. Najnovší trend je reponzivný dizajn, ktorý umožňuje rovnakú stránku zobraziť s istými zmenami všade rovnako. Nie je potrebné mať viacej rôznych verzií stránok.